Nu het planningsweekend achter de rug is (foto’s vind je hier) is het helemaal tijd om onze nieuwste aanwinsten aan de rest van de wereld voor te stellen.
Er komen twee nieuwe leiders onze leidingsploeg versterken, zodat we op kamp met voldoende leiding zijn om de boel in goede banen te leiden.
![]()
Jef Van Dyck kennen we nog van enkele jaren geleden. Jef heeft een lange chiro-carrière achter de rug, als lid en leider. Nu komt hij, op vraag van de ribbelmeisjesleiding, terug om een handje toe te steken.
![]()
Hannes Smets voelde het ook kriebelen toen hem werd gevraagd om de speelclubmeisjesleiding te helpen met hun grote afdeling. Hannes heeft al enkele jaren in de Chiro gezeten, maar haakte af als aspirant. Nu is hij er helemaal terug klaar voor om de verloren jaren in te halen!
Dat brengt het totaal aan leiding op 36, bijgestaan door onze twee VB’s. Chiro Schelle groeit…
Welkom Jef en Hannes!







Goed om terug te komen jef, en welkom Hannes !
Toppers
Het is fijn, dat jullie er terug bij zijn!